Gea Kangilaski #221 (KOV2013)

Arvan, et kohaliku tasandi poliitikas võiks erakonnapoliitikal oluliselt väiksem roll olla - see tuleks me linnale ainult kasuks. Linnaelanikud peaksid kohalike otsuste kujundamisel rohkem kaasa rääkima kui üksnes valimiskasti taga, tänavameeleavaldustel või suhtlusportaalis sõprade keskel arutades. Selle asemel võiksime pigem ise Tartu tuleviku kujundamises kaasa lüüa ning muuta Tartu moodsaks vabalinnaks, kus on hea elada.

Linnajuhtimine peab olema avatud, arutlev ja empaatiavõimeline. Meie poliitikasse on vaja tuua rohkem dialoogi ning üksteist vähem süüdistada ja halvustada. Selline koostöine õhkkond valitseb Vabakunnas. Soovin seda ka Tartu linnavalitsemisse.

Olen sündinud Viljandimaal, kasvanud Võru- ja Tartumaal, elan Karlovas. Olen kolmeaastase tütre ema. Töötan Tartu Ülikooli eetikakeskuses, kus tegelen väärtuskasvatuse küsimustega. Mul on majandusharidus ning olen varem töötanud nii finantsjuhi kui projektikonsultandina. Praegu õpin ka filosoofia eriala magistriõppes. Juhatuse liikmena olen tegev laua- ja õppemänge loovas ja arendavas väikeettevõttes. Ma ei kuulu ühtegi erakonda.

E-post:
geak@ut.ee
Facebook:
www.facebook.com/geakangilaski
Telefon:
5213 295