Kalle Pilt # (KOV2013)

Tartu kodanik juba üle 30 aasta, lõpetanud siin EPA hüdrotehnikainseneri kiitusega diplomiga ning hiljem olen Maaülikoolis õpetanud ehituskonstruktsioone, puitkonstruktsioone, projekteerimise aluseid ja juhendanud praktikaid. Hetkel olen Tallinna Tehnikaülikooli Tartu Kolledzi doktorant.

Eesti Mükoloogiauuringute Keskus SA nõukogu liige ning Puleium OÜ ja Wood NDT OÜ juhatuse liige ning Ihaste Selts MTÜ juhatuse esimees. Olen ettevõtja aastast 1993 ning diplomeeritud ettevõtluse strateegilise arendamise konsultant. Olen ehitusekspert hoonete niiskusprobleemide, biokahjustuste ja sisekliima valdkonnas. Minu kaudu on abi saanud üle 3000 eestimaalase majavammi- ja hallitusprobleemidega ning muudes ehitusküsimustes.

Kohalikud omavalitsused on kohalike inimeste hallata. Erakondadel pole siia asja, sest Tartut ei saa juhtida Toompealt. Sellepärast olen valmis oma aega panustama valimisliitude arenguks Tartus. Teiseks poliitiliseks tugitalaks kohalikul tasandil pean kogukondade kaasamist otsustamisse ning tegelen aktiivselt Ihaste Seltsis selle suuna arendamisega.

E-post:
info@kallepilt.ee
Facebook:
https://www.facebook.com/kalle.pilt
Skype:
kallepilt
Telefon:
56606663