Berk Vaher # (KOV2013)

Olen aastaid Tartu avalikus elus tegutsenud, aidates kaasa ühiskondlikele ja kultuurilistele algatustele, milles tajun Tartu võimalust olla Eestis ja maailmas tuntud-tunnustatud vabalinn ning samas õdus elupaik siinsetele inimestele, kellest lugu pean.

Elu on õpetanud usaldama inimesi, mitte lubadusi. Usaldan linna juhtima vaid inimesi, kellega mul on ühised väärtushinnangud ja kes neid väärtusi ka oma tegudega tõestavad. Inimesi, kelle jaoks põhimõtted on tähtsamad kasust ja võimust ning kes ei mugandu kasu ja võimu nimel. Vabakunnas on just sellised inimesed ning Vabakunnale kuulub neil valimistel mu usaldus ja toetus.

Olen kuulunud ka linnavolikokku ning tean, kui palju aega ja süvenemist see töö nõuab, kui seda hingega teha. Seetõttu on mu kohustused pere ees ning tahe oma loomingulisi ja teaduslikke plaane ellu viia tinginud otsuse, et tänavu ma volikokku ei kandideeri. Kuid ma olen Vabakunnale nõu andnud ja teen seda ka edaspidi, sest ma näen Vabakunnas sarnaste väärtuste ja põhimõtetega inimesi, kes on suutelised volikogus ja loodetavasti ka linnavalitsuses hingega tööd tegema.

Neile, kes on tänaval, peol, meeleavaldusel või mõne innustava vestlusringi järel ligi astunud ja öelnud, et tahaksid valimistel oma hääle minu poolt anda, ütlen - andke oma hääl Vabakunnale. Ja saagu neid hääli palju!

E-post:
berkvaher@gmail.com